facebook

Активісти заявили, що їх залякують і переслідують через Гандзюк

Ініціатори спільноти “Хто замовив Катю Гандзюк?” заявили, що їх почали системно переслідувати та погрожувати після того, як про підозру в організації вбивства активістки повідомили голові обласної ради Херсонської області Владиславу Мангеру.

Про це 25 лютого повідомляється на сторінці спільноти у Facebook.

“Протягом останніх двох тижнів члени ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк” зазнають системного тиску”, – зазначили у соцмережі активісти, не називаючи імен.

Зокрема, ініціатори групи стверджують, що за цей час:

  • “Кільком із нас передавали “попередження” та прямі рекомендації “виїхати на час розслідування з країни” від осіб, пов’язаних із МВС.
  • Помічена “наружка” за двома з активістів.
  • За двома з нас постійно їздять автівки на херсонських номерах.
  • Декільком просто ламали дверні замки, але не змогли потрапити всередину.
  • Також ми бачимо атаки на наші робочі електронні ресурси.
  • Ми також почали регулярно отримувати дивні дзвінки на мобільні і стаціонарні телефони, а також особисті повідомлення в соцмережах з пропозиціями зустрітися “якомога швидше” від незнайомців”.

Активісти зазначають, що наважилися заявити про тиск публічно після того, як у квартиру до одного з них “показово увірвалися, нічого не вкрали, а просто влаштували безлад з метою залякування”.

Вони повідомляють, що переслідування почалися “в один момент”, коли оголосили про підозру в організації злочину Мангеру.

Відзначається, що тиск підсилився після виходу Мангера під заставу.

“Ми хотіли би попередити громадськість про те, що ніхто з членів ініціативи не зберігає вдома зброї масового знищення, наркотиків та інших заборонених речовин. Ніхто з нас також не має суїцидальних намірів”, – йдеться в заяві активістів.

Залишити відгук