Бахматюк знову просить реструктурувати борги своїх збанкрутілих банків

Олег Бахматюк пропонує Національному банку і Фонду гарантування вкладів фізосіб провести реструктуризацію заборгованості своїх банків “ВіЕйБі Банк” і “Фінансова ініціатива”, виведених з ринку в 2014-2015 роках. Бахматюк згоден виплатити 8 мільярдів гривень протягом 5 років.

Про це повідомляється в заяві на сайті ULF в четвер.

“Розуміючи обмеженість юридичних механізмів і інструментів, що є в розпорядженні Фонду та Національного банку для ефективного врегулювання заборгованостей, пропоную використовувати кращий міжнародний досвід для розширення цього інструментарію.

…Пропоную НБУ і ФГВФО провести реструктуризацію боргів банків “ВіЕйБі Банк” і “Фінансова ініціатива”, яка дала б можливість отримати 8 млрд грн протягом наступних 5 років”, – заявляє бізнесмен.

Бахматюк пропонує здійснити перший платіж в сумі 1 млрд грн протягом 2020 року.

“Як власник великого підприємства, яке дає роботу 27 тисячам працівників, генерує близько 1% ВВП країни і сплатило за останні 3 роки близько 7,7 млрд грн податків, можу гарантувати виконання цієї пропозиції і обгрунтувати його відповідними фінансовими розрахунками”, – підкреслює банкір він.

За його словами, такий “цивілізований шлях добровільного врегулювання заборгованості” українських банків може бути першим позитивним прикладом, який призведе до ефективного фінансового результату, який, “як показує практика, неможливо досягти іншим способом”.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: