Частину франківських ФОПів звільнили від сплати єдиного податку за травень, ще деяким – ставку скоротили вдвічі

Депутати франківської міськради проголосували за зменшення ставки єдиного податку за травень 2020 року для платників І групи до 0%. Платникам ІІ групи податкову ставку скоротили вдвічі.

Відповідне рішення прийняли 22 травня на засіданні позачергової сесії франківської міської ради, інформує “Галка”.

Щоб підтримати суб’єкти підприємницької діяльності в умовах карантинних заходів, необхідних для убезпечення мешканців від поширення COVID-19, міська рада вирішила:

“Тимчасово на період з 1 по 31 травня для платників єдиного податку І та ІІ групи, на яких поширюються обмеження, передбачені пп.8 п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 зменшити ставки єдиного податку та встановити у розмірі:

  • для першої групи платників єдиного податку – 0% до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;
    • для другої групи платників єдиного податку – 7,5% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року”.

    Такі ставки застосовуються до суб’єктів підприємницької діяльності, які до 1 липня 2020 року подадуть до Івано-Франківського управління Головного управління ДПС в області відповідну заяву щодо застосування зменшення ставки із зазначенням виду діяльності, місця здійснення діяльності.

    “ДУЖЕ ВАЖЛИВО У ЦЕЙ НЕПРОСТИЙ ЧАС ПІДТРИМУВАТИ ПІДПРИЄМЦІВ”, – ПРОКОМЕНТУВАВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА РУСЛАН МАРЦІНКІВ.

    Депутати підтримали таке рішення.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: