Через отруєння агрохімікатами корів, селяни пікетували райдержадміністрацію. ФОТО

Мешканці Медині, чиї корови вчора отруїлися, як припускають, агрохімікатами, якими обробляють поля біля села, прийшли під РДА вимагати розслідування.

Зо два десятки жінок з села Мединя приїхали до Галицької РДА після вчорашнього масового отруєння корів.

На біль у животі та памороки скаржилася й Оксана Бойчук, яка пасла худобу.

Як розповіла Оксана Бойчук, вчора о 7 ранку вона вигнала корів на пасовисько. До обіду пасла, хоча відчувала дивний запах, але не надала цьому значення. Після обіду, десь о 16 годині, відчула, що їй стає зле, почалося запаморечення, нудота. Вона погнала корів до Лімниці, аби напоїти. Корови почали падати, коли вийшли з ріки. Животи здулися. Жінка подзвонила сільському голові, але у відповідь почула лише крики.

Жінки зустрілися з головою Галицької РДА Миколою Поповичем і домовилися, що завтра, 24 травня, у село виїде спеціальна комісія для вивчення проблеми.

 

Спеціалісти  Галицького районного управління ГУ Держпродспоживслужби проводять розслідування випадку обробки полів пестицидами в селі Мединя.

За словами селян,  угіддя біля села обробляє агрохолдинг “Мрія”. Однак компанія в офіційній заяві заперечила причетність до отруєння худоби. В агрохолдингу запевняють, що найближчі їхні угіддя за 3 км від села і відділені лісом. Поле, біля якого отруїлася худоба, кропив місцевий фермер.

Сьогодні в мережі Інтернет поширилась інформація про падіння великої рогатої худоби та госпіталізацію дівчини-пастуха…

Опубліковано МРІЯ Агрохолдинг – MRIYA Agro Holding 23 травня 2018 р.

 


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Залишити відгук