COVID-19: у Коломиї заборонили проводити заходи у закритих приміщеннях

У Коломийській ОТГ заборонили проведення масових заходів у закритих приміщеннях.

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні комісії ТЕБ і НС, інформує Фіртка з посиланням на Коломийську міську раду.

“Заслухавши інформацію щодо необхідності посилення протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія відмітила, що заходи, які проводяться у режимі надзвичайної ситуації на території Коломийської об’єднаної територіальної громади дали очікувані результати, внаслідок чого кількість випадків захворювання на COVID-19 щоденно зменшується.

Проте, по Україні кількість хворих щоденно збільшується більше ніж, на чотири тисячі випадків. Особливо, тенденція до збільшення захворілих прослідковується в містах, де проводилися масові заходи”, – йдеться в дописі.

У зв’язку з цим, комісія вирішила заборонити проведення масових заходів в закритих приміщеннях на території Коломийської об’єднаної територіальної громади.

Коломийський відділ поліції та управління Держпродспоживслужби зобов’язали забезпечити здійснення контролю за виконанням даного протоколу.

Нагадаємо, на Прикарпатті за добу 111 нових випадків коронавірусу, з них 4 летальні та 180 осіб одужали.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: