Державна екологічна інспекція Карпатського округу отримала нового керівника

Днями в Івано-Франківську представили нового очільника Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

Новим начальником Державної екологічної інспекції Карпатського округу став Ладовський Микола Васильович, інформує Бліц-Інфо.

Нагадаємо, 21 лютого 2018 року, Кабмін затвердив п’ять міжрегіональних територіальних органів Держекоінспекції. Серед них Державна екологічна інспекція Карпатського округу до складу якої входить Івано-Франківська та Чернівецька області. Очільником новоствореного відомства став Ріяфет Гасимов. Втім, вже в грудня 2019 року Гасімова звільнили з посади.

Довідково: Микола Васильович Ладовський народився 13 грудня 1959 року в Івано-Франківській області. У 1976 році Ладовський закінчив школу в селі Тростянець Івано-Франківської області.

У 1996 році здобув вищу освіту в Державному технічному університеті в Комсомольському-на-Амурі (Хабаровський край). Отримав диплом за спеціальністю “Виробниче та цивільне будівництво”.

Івано-Франківський підприємець і депутат один із співзасновників громадської організації “Український шлях” і “Солідарна Європа”.

Ладовський очолює Івано-Франківську обласну організацію партії “Громадянська позиція”. У 2010 і 2015 роках з цією політичною силою він балотувався до міської ради Івано-Франківська.

У 2010 році висував свою кандидатуру на посаду міського голови Івано-Франківська.

У 2012, 2014 і 2019 роках Микола Ладовський балотувався до Верховної Ради. У перший раз він йшов до парламенту в списках ВО “Батьківщина”. Надалі двічі був у списках партії “Громадянська позиція”.

Микола Ладовський – з 2017 року депутат Заболотівської об’єднаної територіальної громади Снятинського району Івано-Франківської області.

У селищній раді Микола входить до складу комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та міжнародного співробітництва.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: