Екс-нардепів Вілкула та Колєснікова відпустили на поруки

Жовтневий суд міста Дніпра ввечері 16 вересня відпустив на поруки екс-нардепів з “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова, яким Генпрокуратура оголосила про підозру та щодо яких почала процедуру розшуку.

Про це “Українській правді” повідомили у суді.

“Вчора відбулося засідання. Було прийняте рішення. Ухвала відправлена у реєстр. Через 1-2 дні вона буде на сайті”, – повідомила жінка, яка відповіла за номером, що на сайті суду вказаний як номер заступника керівника апарату суду Оксани Бабай.

На прохання уточнити, яке саме рішення було прийняте, співрозмовниця попросила зачекати, а коли повернулася, то повідомила:

“Відбулося засідання, клопотання задовольнили частково. Обрано запобіжний захід у вигляді порук“.

На питання, кому віддали на поруки, і чи обидві сторони були присутні у засіданні, представник суду сказала: “Я не пам’ятаю. Я прізвища не запам’ятовую”.

На прохання надати телефон прес-служби, жінка порадила звернутися до керівника апарату Лілії Ткаченко.

Однак телефон керівника апарату так і не відповів.

У суді також не змогли повідомити, чи були Вілкул і Колесніков присутні на засіданні, але відзначили, що цю справу розглядав суддя Олександр Антонюк.

Але відповісти на ці питання не змогли ні помічник судді Антонюка, ні помічник судді-спікера Сергія Мельниченка.

Також УП не змогла поспілкуватися з самими суддями, оскільки, за словами їхніх помічниць, вони “наразі на засіданні, і це засідання тільки почалося”.

За словами прес-секретаря прокурора Дніпропетровської області Олександри Сараєвої, прокуратура клопотала про взяття високопосадовців під варту.

“Не знаю, що вам сказати з цього приводу. Дійсно вчора відбувалося засідання. Відбувся розгляд клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою високопосадовців, але суд не задовольнив клопотання прокуратури”.

Про те, яке саме рішення виніс суд, кому саме віддали на поруки і чи були присутні Вілкул і Колесніков у засіданні, Сараєва відповісти не змогла, відзначивши, що ухвали суду не бачила, на суді не була, у прокурорів, які були присутні на цьому засіданні, уточнити не може.

“Я вважаю, що ми можемо коментувати будь-яке питання, яке стосується виключно повноважень прокуратури. У ці повноваження входило подання клопотання про тримання під вартою, і я можу коментувати те, що зробила прокуратура. Якщо рішення виносив суд, то вам варто звернутися безпосередньо до прес-служби суду”, – сказала Сараєва.

Вона також додала, що “наразі прокуратурою вирішує питання щодо оскарження даного рішення суду”, але інформацію про це просила шукати пізніше на сайті прокуратури.

Українська правда також намагалася отримати коментарі у Вілкула та Генпрокуратури, однак їхні телефони не відповідали.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: