facebook

Франківські мами скаржаться на переповнені групи продовженого дня

Мами  із Івано-Франківських шкіл №10 та № 28 жаліються в групі   ГО “Мами Прикарпаття” , на переповнені групи продовженого дня.

Також,  у батьків виникають питання, чому їм відмовили в групі продовжиного дня, якщо двоє батьків працюють до 18 год.

“Дівчатка, таке питання! У кого дитина в першому класі ходить на продовжену групу? До якої години дитина там сидить. Я написала заяву також на групу, але він там перебував тільки 2-3 год, бо старша дитина забирала після уроків. Тепер в школі просять дитину не залишати на групі, бо він має бути 6 год. Інакше ніяк. Велика кількість дітей, а вчитель один. Що робити в такому випадку?” – Мар’яна Данильців

Наказ №677 від 25.06.2018 р.  “Про затвердження Порядку створення груп продовженого дня у державних та комунальних закладах загальної та середньої освіти”

чітко прописано що дитина може перебувати в групі продовженого дня до 18:00 год. В  наказі чітко прописано “на підставі заяви” – заяви в однині! Батьки повинні написати 1 заяву в який період забиратимуть дитину з групи продовженого дня.

Школи вимагають від батьків писати такі заяви щоразу, коли батьки забирають дитину швидше, тоді як достатньо тільки однієї з зазначенням терміну перебування дитини на групі.

“Ми також не попали на групу продовженого дня і мені дуже цікаво як відбиралися діти. Я і чоловік працюємо, кажу принесу довідки, їм вони не потрібні, потрібно звертатися в відділ освіти, бо багато дітей, а вчитель один” – Ivanna Avin

Тому, не зрозуміло батькам на основі чого  відмовили дитині перебувати в групі.

“У нас 120 дітей у 1 класах, а набрали в групу 30 і більше немає можливості. І куди дівати дитини, тепер нікого не цікавить”-  Мар’яна Данильців

 

Батьки зазначили що будуть писати скарги в Департамент освіти та науки Івано-Франківська. Така ситуація не дозволяє дітям нормально робити домашні завдання, а також і сам вчитель не може приділити дітям достатньо уваги.

Доповнюється …

 

 

Газди,

Ірина Кравець-Дирда

 

 

 

 

Залишити відгук