Франківські школярі з 23 до 27 жовтня навчатимуться дистанційно

Як повідомляла Фіртка, у Франківську школярі вчитимуться у школах поки ще є можливість не переходити на дистанційне навчання.

Однак зранку міський голова анонсував короткі канікули з 23 по 27 жовтня, у зв’язку з проведенням місцевих виборів, у неділю 25 жовтня.

Сьогодні на засіданні виконкому представниця департаменту освіти Наталія Микула розповіла, що школам  рекомендували перейти на дистанційне навчання, адже за законодавством у школярів мають бути 175 календарних днів навчання, щоб виконати програму. Тому, аби зберегти різдвяні канікули школярів відправлять на дистанційне навчання.

Нагадаємо, 12 жовтня, Міністерство освіти надіслало рекомендаційні листи до всіх закладів загальної середньої освіти щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня.

Тоді в.о міністра освіти та науки Сергій Шкарлет повідомив, що разом з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим подаватиме таку саму пропозицію від МОН та МОЗ на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні уряду 13 жовтня.

В.о. міністра пояснив, що заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та головного державного санітарного лікаря.

Після цих рекомендацій в Івано-Франківську вирішили, що школярі з 15 жовтня на канікули не підуть.

 


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: