Голова Укравтодору розповів про три сценарії будівництва доріг в цьому році

У Державному агентстві автомобільних доріг України (Укравтодор) розглядають три сценарії дорожнього будівництва в Україні в залежності від фінансування на 2020 рік.

Про це заявив голова Укравтодору Олександр Кубраков під час презентації планів роботи Укравтодору “Дороги UA 2020”, повідомляє Укрінформ.

“У нас є три сценарії на цей рік.

Сценарій перший – це виключно Дорожній фонд: 1345 кілометрів побудованих доріг державного значення та 3500 кілометрів доріг місцевого значення.

Сценарій другий – це залучення фінансування під державні гарантії і вірогідність цього сценарію – більше 50%

…І третій сценарій — це додаткові джерела фінансування із загального бюджету. За цим сценарієм ми плануємо побудувати і відремонтувати 4 тисячі кілометрів доріг, 2,5 тисячі кілометрів місцевих доріг”, – розповів Кубраков.

Він додав, що механізми впровадження останнього сценарію наразі обговорюються в уряді.

Кубраков, заявив, що незважаючи на обсяги фінансування, Укравтодор у 2020 році розпочне масштабні будівництва в кожному регіоні України.

Окрім доріг місцевого та державного значення у відомстві цього року планують розпочати будівництво мостів у Запоріжжі, Миколаєві та Кременчуці, а також завершити або розпочати будівництво 9 об’їзних доріг в Україні.

Також в Укравтодорі зосередяться на будівництві швидкісних трас, зокрема 2020 році планують завершити будівництво швидкісної траси Київ-Харків.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: