Громадськість за підтримки Соціалістичної партії, виступила проти бізнесу побудованого на життях Буковинців

Перший крок до вирішення питання, завжди дуже складний. Особливо коли потрібно визнати і свої прогалини у роботі і зробити все щоб не повторювати помилок. Саме так сьогодні розпочався перший етап роботи круглого столу на тему «Вплив пестицидів на здоров`я та екологічний стан Буковини» організований за ініціативою ГО ” Інститут соціальної ініціативи” – Ілля токаренко, Чернівецьким обласним осередком Соціалістичної партії України – Олександр Сапунов, ГО ” Хотинська соціальна майстерня – Криворучко Віталій Пилипович.

Причиною організації круглого столу, стала кричуща ситуація навколо збільшення онкозахворюваності у населення, у районах де аграрії найбільше використовують засоби захисту рослин. Участь у круглому столі взяли:
Завідувач онкогематологічним відділенням дитячої обласної лікарні – Михайло Гнатюк. Головний лікар КМУ ” Обласний центр здоров`я- Андрій Попадюк. Голова громадської ради при Хотинській РДА- Василь Бондар. Заступник директора Департамену агропромислового розвитку Чернівецької ОДА Богдан Бойчук , Начальник “Держпродспоживслужби у Чернівецькій області- Олександр Александрюк. Представники правоохоронних органів – Начальник відділу СУ ГУНП в Чернівецькій області – Антон Марчук, На жаль, а може і на краще, представників від онкологічного диспансеру, представників екологічної служби, представників з Чернівецької обласної лікарні а також прокуратури на засіданні круглого столу не було, хоча були запевнення щодо участі у круглому столі.

На першому етапі засідання, прийнято рішення звернутися до голови Чернівецьої ОДА, з вимогою негайного утворення постійної комісії,та отримання дозволів щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) на агропромислових підприємствах, індивідуальних фермерських господарствах та господарствах фізичних осіб, які у своїй діяльності використовують засоби захисту рослин на території Сокирянського. Хотинського, Кельменецького районів. Виникає необхідність у лабораторних дослідженнях грунтів та питної води.

Також у зверненні пропонується утворення єдиної бази індивідуальних фермерів, фермерських господарств та господарств іншої форми власності. Щиро дякую всім хто долучився до цієї кропіткої роботи, але велика робота тільки починається, бо вже як стало нам відомо, дуже багато хто не хоче подальшого перебігу подій.

P/S ( Погрожувати батькам хворих дітей з вимогою мовчання) – це вже остання стадія безумства. Безумства вистроєного на алчності та ненависті до свого же народу.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Залишити відгук