Інтернет-магазин «АТБ»: як замовити продукти онлайн на Франківщині

Станом на сьогодні Україна вже впритул наблизилася до другої хвилі пандемії коронавірусу. Кількість нових випадків зараження за добу перевищила сім тисяч осіб. Й це ще не кінець.

У МОЗ визнають, що пік захворюваності не пройдено, готуються розгортати спеціальні пункти допомоги та закликають громадян піклуватися про своє здоров’я: за можливості уникати великого скупчення людей, носити захисні маски, ретельно мити руки, інформує Фіртка.

Аби максимально убезпечити себе та свої родини та мінімізувати ризик зараження, багато хто з мешканців нашої Франківщини вже опанував нові онлайн-сервіси й інноваційні рішення. Наприклад, чималої популярності серед покупців набув перший в Україні продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Його відкрили навесні поточного року – він став справжнім порятунком для громадян, у тому числі й мешканців нашого міста Франка, в умовах надзвичайно суворого національного карантину. Новий для української галузі роздрібної торгівлі сервіс дозволив мільйонам українців у той час підтримувати звичний рівень життя,  купувати улюблені продукти для сім’ї  та при цьому ще й економити кошти. Онлайн-магазин «АТБ» пропонує понад сім тисяч найменувань гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності. Найбільшим попитом мають категорії «Бакалія», «Алкоголь» і «Молочна продукція».

Цікаво, що за статистикою близько 65% онлайн-покупок зараз здійснюють за допомогою смартфонів і мобільних додатків. Цей показник  постійно зростає, адже так купувати товари дуже просто – процес не займає багато часу і не вимагає зусиль.

В онлайн-магазині «АТБ» від приймання замовлення, його обробки та доставки вибраних товарів на зазначену клієнтом адресу в Івано-Франківську проходить менше двох годин. Часто-густо це відбувається й набагато оперативніше.

Також варто  зазначити, що ціни в інтернет-магазині тотожні тим,  до яких ми з вами звикли у звичайному супермаркеті «АТБ». У середньому вони на 10–15% нижчі за середньоринкові. Якщо ж клієнт вибирає  у цій найбільшій українській торговельній мережі акційні пропозиції  чи  купує продукцію власних торгових марок «АТБ», то може зекономити 40 відсотків і навіть більше. Нагадаємо, що корпорація «АТБ» нині володіє чотирма власними  торговими марками, що належать до різних цінових категорій. Преміальний сегмент представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс – «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Найбільш економну продукцію пропонує ТМ «Розумний вибір». Це якісні та здорові продукти, які не поступаються товарам розкручених брендів, а от коштують значно дешевше.

Про зростання популярності інтернет-магазину «АТБ» серед громадян також свідчить те, що середній чек (підсумкова виручка, поділена на кількість чеків) становить 500–700 гривень. Це є досить солідним показником для будь-якого магазину, особливо якщо враховувати, що він відкрився менше ніж рік тому і є новим явищем для галузі роздрібної торгівлі країни.

«Ринок онлайн-торгівлі в Україні стрімко зростає. Пандемія тільки прискорила цей процес. Зараз ми є свідками трансформації роздрібного ринку в Україні, оскільки ситуація змусила покупця подолати свої страхи та недовіру до онлайн-купівлі товарів  і здійснення  платежів в Інтернеті. Змусила зрозуміти, що це безпечно», – підкреслив в одному з інтерв’ю генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Пандемія коронавірусу та карантинні обмеження дали потужний імпульс розвитку онлайн-ритейлу. Якщо раніше цей вид торгівлі розглядали, скоріше, як доповнення до основного напряму діяльності, то сьогодні він довів власну ефективність і  швидко набирає обертів. Навіть ті мешканці Франківщини, які ставилися до купівлі товарів онлайн досить обережно, зараз переконалися на власному досвіді, наскільки це просто та комфортно.

«Ринок онлайн-торгівлі продуктами харчування почав  бурхливо розвиватися лише в 2020 році, коли всі ключові гравці ринку долучилися до цієї справи. У покупця до цього часу просто не було можливості повною мірою відчути усі переваги купівлі товарів онлайн. Тому наше першочергове завдання сьогодні – остаточно зламати стереотипи, прищепити людям добру звичку робити те, що зручно та безпечно!» – повідомив Борис Марков.

Замовити продукти в інтернет-магазині «АТБ» просто зараз.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: