Івано-Франківська область є однією із лідерів за темпами проведення будівельних робіт на автошляхах

Вчора із робочою поїздкою на Івано-Франківщині побував голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков.

Разом із головою обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим, народними обранцями від Прикарпаття Оленою Вінтоняк, Едуардом Прощуком та Зіновієм Андрійовичем він побував у Калуському та Надвірнянському районах, де оглянув хід проведення ремонтних робіт на об’єктах дорожнього господарства, пише Фіртка з посиланням на ІФ ОДА.

Зокрема, посадовці проінспектували стан виконання капітального ремонт мосту в селі Боднарів та об’їзну дорогу у м. Калуші. Також вони побували у селищі Ланчин Надвірнянського району, де ознайомилися із сучасними інфраструктурними рішеннями при будівництві доріг, які на ділянці автошляху Т-09-05 Делянин-Раківчик продемонструвала турецька компанія Onur Group Ukraine.

Олександр Кубраков проаналізував стан справ у дорожній галузі області та окреслив основні напрямки роботи, які відбуватимуться на Прикарпатті наступного року.

«Івано-Франківська область є однією із лідерів в України за темпами проведення будівельних робіт на автошляхах. На сьогодні в області вже зроблено 50 відсотків від запланованого обсягу, – наголосив Олександр Кубраков. – Основним об’єктом на Прикарпатті, на якому найбільше зосереджена увага Державного агентства автомобільних доріг України, є траса Н-09, яка з’єднує область із  Закарпаттям».

За словами Олександра Кубракова, наступного року пріоритетним об’єктом у дорожньому господарстві області стане дорога Н-18, яка з’єднає Прикарпаття і Тернопільщину. На думку управлінця, якісно проведений ремонт на даному автошляху значно  пожвавить  розвиток туризму та скоротить відстань проїзду між Івано-Франківськом та Києвом. Також цього року заплановано ремонт ділянки дороги М-12, яка проходить у Рогатинському районі. На сьогодні це є одна із найскладніших доріг міжнародного значення, яка потребує невідкладного відновлення.

Як зауважив Віталій Федорів, питання ремонту доріг не втрачає актуальності вже не одне десятиліття. Адже в області є ділянки автошляхів, на яких ремонт востаннє проводили понад 30 років назад.

«Цього року область отримала понад два мільярди гривень на проведення будівництва доріг державного значення. Роботи на даних об’єктах проводять у три зміни», – розповів Віталій Федорів.

Віталій Федорів також наголосив, що наразі невідкладного ремонту потребують і дороги місцевого значення та мости. Їх в області налічується понад три тисячі кілометрів. Задля їх відновлення потрібно консолідувати зусилля усіх рівнів влади та залучити чи малий фінансовий ресурс.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: