Іванофранківців викликатимуть до суду через SMS

Про це мешканців міста повідомляють на сайті Івано-Франківського міського суду.

Таку ситуацію спровокувало вимкнення ліній телефонного зв’язку через обмежене фінансування в міському суді, інформує Фіртка.

Відтак, в суді закликають ставитись із розумінням до ситуації, що склалася та пропонують відвідувачам і учасникам судових справ використовувати онлайн-сервіси судової влади.

Для отримання інформації про надходження справ до суду слід перейти за посиланням.

Для отримання інформації про час та дату призначених до розгляду судових справ слід перейти за посиланням.

Для отримання інформації про рух справи слід перейти за посиланням.

Для отримання інформації про надходження апеляційних скарг слід перейти за посиланням.

Для доступу до Єдиного державного реєстру судових рішень слід перейти за посиланням.

“Звертаємо увагу учасників судових процесів на можливість, отримання  судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, а також отримання процесуальних документів електронною поштою”, – йдеться у повідомленні.

Судова повістка в електронному вигляді буде надсилатися учаснику судового процесу, який подав відповідну заявку до суду, на його номер мобільного телефону, вказаний в такій заявці.

SMS-повідомлення від суду надходять до абонентів мобільних операторів (Київстар, МТС, Life) під коротким альфанумеричним ім’ям SUDPOVISTKA (замість номера телефону відправника).

Для абонентів CDMA операторів (PEOPLEnet та Інтертелеком) SMS-повідомлення від суду надходять під коротким номером 4116. З детальними інструкціями використання зазначених функціоналів можна ознайомитися за посиланнями:https://court.gov.ua/emailec, https://court.gov.ua/smsec.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: