Колишній генеральний прокурор Рябошапка: У влади немає чіткого бачення того, що відбувалося під час Революції Гідності. Позиція Порошенка з підтримки всього українського була сильнішою, ніж у Зеленського

За словами ексгенпрокурора, у представників влади немає чіткого бачення того, що відбувалося під час Революції Гідності.

Колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявив про “сильнішу позицію” п’ятого президента Петра Порошенка щодо підтримки “всього українського”, ніж у чинного глави держави Володимира Зеленського.

Про це він сказав в інтерв’ю Радіо НВ, кажучи про відсутність єдиного вектора в українській державній політиці.

“ТРЕБА ВІДДАТИ НАЛЕЖНЕ, ЦЯ (ЄДНІСТЬ У ПОЛІТИЦІ) БУЛА ЗА ПОПЕРЕДНИКА, ЗА МИНУЛОГО ПРЕЗИДЕНТА. ЙОГО ПОЗИЦІЯ ЩОДО УКРАЇНСЬКОСТІ І ПІДТРИМКИ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО В ДЕРЖАВНІЙ ПОЛІТИЦІ І ДЕРЖАВНОМУ БУДІВНИЦТВІ БУЛА СИЛЬНІШОЮ”, – ЗАЗНАЧИВ РЯБОШАПКА.

За словами колишнього очільника Офісу генерального прокурора, у представників влади немає чіткого бачення того, що відбувалося під час Революції Гідності.

“В ОДИН ДЕНЬ ЛУНАЮТЬ ЗАЯВИ ЩОДО РЕВАНШУ (СИЛ ПРЕЗИДЕНТА-ВТІКАЧА ЯНУКОВИЧА), ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ПРИТЯГУВАТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ УЧАСНИКІВ МАЙДАНУ, НАСТУПНОГО ДНЯ ЦІ ЗАЯВИ СПРОСТОВУЮТЬСЯ ПРЯМО ПРОТИЛЕЖНИМИ ТЕЗАМИ. ТОБТО НЕМАЄ ЄДНОСТІ В ДЕРЖАВНІЙ ПОЛІТИЦІ”, – ЗАЯВИВ РЯБОШАПКА.

 


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: