facebook

Колишній керівник Microsoft в Україні представила новий проект цифрових трансформацій української економіки

19 листопада в Києві відбулася відкритадискусію про цифрову трансформацію державного сектору, бізнесу та суспільства «Digital Nation: сценарії для України».

«Економіку рухають технології. Сьогодні галузі, що використовують цифрові технології, зростають до чотирьох разів швидше, стають ефективнішими та генерують величезну додану вартість. Це, логічно, вплине на стрімке збільшення ВВП країни. Але серед цифрових економік світу Україна займає останні позиції», –пишуть організатори заходу.

В рамках події Надія Васильєва, засновниця Інституту цифрових трансформацій (DTI), колишній керівник Microsoft в Україні, експерт у галузі цифрових трансформацій презентувала DigitalTransformation Institute (DTI). Це нова прогресивна платформа, що об’єднуватиме найсильніших фахівців різних кваліфікацій, але з однаковим баченням цифрового майбутнього країни.

 

Учасниками заходу були провідні фінансисти, ІТ-експерти, економісти, топ-менеджери, CEO-спеціалісти, які обговорили тренди digital, місце України на цифровій мапі та сценарії подальшого розвитку та виступили на такі теми:

Вплив digital на бізнес-моделі
Чому успішна лише одна з п‘яти цифрових трансформацій бізнесу?
Цифрові права та навички громадян
Iнструменти діджиталізації бізнесу, які потрібно використовувати вже зараз.
Цифрова трансформація та її неминучості

Результатом діяльності Digital TransformationInstitute (DTI) має стати побудова ринку цифрових технологій, підвищення конкурентоспроможності та перетворення України в розвинену технологічну країну.

Представник Прикарпаття Володимир Гергелюк, керівник ГО «НАШ ЗАХІД» також відвідав цю подію

«Дуже класна ініціатива координатора DTI, колишнього керівника Microsoft в Україні Надії Васильєвої та всіх причетних. Суть – об‘єднати в соціальній ініціативі провідних фахівців IT-сфери для трансформації України в цьому напрямі.

Якщо в приватній сфері інновації вже завойовують своє домінуюче місце,то в державному секторі все дуже сумно. Тож, на мою думку, завдання DTI – знаходити шляхи впровадження інновацій саме в державному секторі та залучати для цього найкращих спеціалістів», – ділиться враженнями на своїй фейсбук-сторінці Володимир Гергелюк.

Залишити відгук