Команда ГО «НАШ ЗАХІД» презентувала проект парку середньовічної культури «Галицький замок» (ВІДЕО)

На своїй Facebook-сторінці  Володимир Гергелюк  презентував відео-візуалізацію проекту парку середньовічної культури «Галицький замок», який розробила команда ГО «НАШ ЗАХІД».

«Ми пропонуємо створити ряд локацій для туристів з експозицією в головній вежі: темниця, кімната воєводи, зброярня. На території замку буде розташований шинок, де всі охочі зможуть спробувати страви давньогалицької кухні. Також тут проводитимуться заходи з історичної реконструкції, майстер класи, діятиме школа середньовічного бою. Проект передбачає облаштування дитячого простору з локаціями: спорт меч, квест-простір, ігровий майданчик; та ін.», – заявив активіст.

Володимир Гергелюк додав, що особливою родзинкою парку стане прокат ретро-велосипедів та екскурсія кінним візком по Давньогалицькому кільці:

Парк «Галицький замок» – Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття (с. Крилос) – Княжий дитинець (с. Крилос) – Храм св. Пантелеймона (12-13 ст.) – центр м. Галича.

Найближчим часом планується проведення круглого столу за участю науковців, представників влади та місцевого самоврядування, експертів для широкого обговорення даного проекту.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Залишити відгук