facebook

Масові незаконні рубки зафіксували в Косівському районі на Прикарпатті (ВІДЕО)

Володимир Зузяк разом із активістами провели розслідування незаконної рубки деревини. За словами депутата  що після повернення зі Сходу жителі неодноразово зверталися до нього через масове знищення Карпат.

«З 2014 року ми збиралися з активістами та небайдужими людьми, виходили у ліс, розділяли його на умовні квадрати, щоб дослідити, як працюють лісівники, чи законно погоджуються рубки. Спершу ми знайшли масову рубку-спиляли до 100 дубів. Тоді відкрили кримінальне провадження і звільнили лісника», – розповідає Володимир.

Карпати продовжують нещадно знищувати, кажуть природозахисники. Масові незаконні рубки вони зафіксували в Косівському районі на Прикарпатті. Переповнені лісовози із краденою деревиною, стверджують активісти, тут їздять просто серед білого дня. За словами п. Володимира,  крадії мали трильовочний трактор і окрім дерев, які крали, нищили невеликі деревця. На тому місці зафіксували 14 незаконно вирубаних дерев, хоча депутат і активіст згадує, що дерев явно було більше сотні.

Активіст Євген Тавенок зазначає, що він особисто десять разів повідомляв правоохоронні органи про незаконні рубки, але у матеріалах справи спершу вказують значно меншу кількість дерев, а потім справи і просто закривають. Активісти звернулися до суду, щоб даний факт правопорушення було занесено до ЄДР. Суд ухвалив дане рішення, але  правоохоронним органам  рішення суду не указ.

 

Далі — у сюжеті ОТБ Галичина

 

 

 

 

Газди,

 

Ірина Кравець-Дирда

 

Мітки: ,

Залишити відгук