Медикам Калуської районної лікарні передали апарат ШВЛ

ДТЕК разом з Фондом Ріната Ахметова в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні» сьогодні передав сучасний апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) на потреби Калуської центральної районної лікарні. Сучасне обладнання допоможе медикам рятувати життя хворих на коронавірус, а також стане незамінним помічником у реанімаційному відділенні після завершення пандемії.

У заході взяли участь голова Калуської РДА Жанна Табанець, представник Фонду Олександр Воронкін, генеральний директор КНП «Калуська центральна районна лікарня» Іван Красійчук та медпрацівники лікарні.

Апарати ШВЛ, які передають багатьом медзакладам по всій країні Фонд Ріната Ахметова та компанія ДТЕК, серед найсучасніших в світі, але найголовніше – вони прості у використанні та в значній мірі виключають людський фактор. Завдяки цьому апарати ШВЛ можуть бути використані відразу ж після інсталяції практично в будь-якій лікарні України, що дуже важливо в умовах епідемії, коли рятувати життя потрібно тут і зараз. За допомогою інтелектуального режиму апарат сам аналізує стан пацієнта та вибирає найбільш оптимальний рівень подачі кисню.

Нині у державі – чимало важливих завдань, одне з яких – боротьба з коронавірусом. Попри виклики, медики докладають всіх зусиль, щоб рятувати хворих та не допустити пандемії. Тільки спільні дії представників громади, бізнесу і влади можуть допомогти у вирішенні завдань, які стоять перед Україною у цій надзвичайній ситуації. Відповідальні компанії на власному прикладі показують, що бізнес може бути підтримкою для суспільства в такі нелегкі періоди», – підкреслила голова райдержадміністрації Жанна Табанець.

Представник Фонду Олександр Воронкін заначив, це не перша допомога Івано-Франківській області від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК. Медустанови Прикарпаття отримали 14 ШВЛ, 13,5 тисяч експрес-тестів на коронавірус та 12 тисяч захисних костюмів для медиків.

Нагадаємо, що в грудні минулого року ДТЕК підписав Меморандум про співпрацю та підтримку Івано-Франківської області. І саме зараз, коли регіон знаходиться у фазі активної боротьби з коронавірусом, така підтримка вкрай необхідна. У компанії наголошують, що лише спільними зусиллями представників громади, бізнесу та влади, Україна зможе подолати пандемію.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: