Міністри та голови ОДА зберуться на термінову нараду через ситуацію з COVID-19

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 9 жовтня проведе термінову селекторну нараду з міністрами та головами обласних державних адміністрацій через погіршення ситуації з поширенням COVID-19. За минулу добу в Україні підтвердили майже шість тисяч нових випадків захворювання.

Як повідомили джерела Суспільного в Кабінеті міністрів, на нараду збирають всіх голів обласних державних адміністрацій, міністрів, а також секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Спочатку відбудеться нарада з головами ОДА, а потім міністри проведуть урядове засідання. Потім, ймовірно, відбудеться засідання Державної та регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Що відомо

  • Станом на 9 жовтня в Україні лабораторно підтвердили новий “рекорд” за кількістю хворих на COVID-19. За минулу добу захворіло 5 804 особи. Також за добу зафіксували 89 летальних випадків.
  • Голова ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт вважає, що ситуація може погіршитися і прогнозує в країні до 9 тисяч нових випадків COVID-19 щодня.
  • Також Хабіхт заявив, що вакцину від COVID-19 не варто чекати раніше другої половини 2021 року.
  • Станом на 8 жовтня в Україні лабораторно підтвердили новий “рекорд” за кількістю хворих на COVID-19. За минулу добу захворіло 5 397 осіб. 2 263 пацієнтів одужали, а 93 — померли від ускладнень.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: