МЗС Чехії викликало посла РФ через скандал з квартирами в Празі

Міністерство закордонних справ Чехії 21 березня викликало посла Росії Александра Змеєвського.

Про це пише Denik.cz.

Дипломат йде на килим до заступника голови відомства Мартіна Смолки, який відповідає за юридичні та консульські питання і вже третій тиждень опікується подіями, пов’язаними з орендою росіянами квартир у Празі, йдеться у повідомленні.

На початку місяця чеські медіа повідомили, що російське посольство в Празі отримує прибуток від здачі в оренду майже двох сотень квартир у районі Прагa 6, призначених для російських дипломатів. Квартири в чотирьох будинках належать чеській державі і надані російському посольству для її дипломатів на невизначений період часу ще до падіння комунізму 1989 року, підтвердили в МЗС Чехії.

Згідно з публікаціями, це елітне житло здається в суборенду без підписання контракту, до того ж наймачі розплачуються готівкою з досить неоднозначним представником російського підприємства “Госзагрансобственность” Александром Терентьєвим. Терентьєв має дипломатичну недоторканність.

“Міністерство закордонних справ занепокоєне поведінкою дипломата Терентьєва і дивною орендою квартир”, – йдеться у матеріалі з посиланням на два джерела.

Напередодні МЗС РФ викликало посла Чехії з приводу цього ж питання.

Мітки: ,

Залишити відгук