На Франківщині пройде всеукраїнський легкоатлетичний пробіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

На Прикарпатті проведуть всеукраїнський легкоатлетичний пробіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Офіційне відкриття всеукраїнського легкоатлетичного забігу пам’яті загиблих учасників АТО/ООС відбудеться у суботу, 26 вересня, передає Фіртка.

Забіг розпочнеться о 9.30 год на стадіоні «Рух», що в обласному центрі.

Організатори заходу, зокрема, представники обласної асоціації ветеранів і учасників АТО, обласної спілки членів родин загиблих, померлих, зниклих безвісти в зоні АТО та центру допомоги учасникам АТО розповіли журналістам про особливості цьогорічного змагання.

«Легкоатлетичний пробіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» посвячується пам’яті загиблим учасникам АТО/ООС. Цей забіг у місті Івано-Франківськ відбуватиметься вперше. Однак Прикарпаття вже має досвід проведення подібних забігів. Зокрема, в Коломиї, Калуші та Загвіздянський ОТГ такі заходи проводилися і раніше, – розповів представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Веркалець. – Цьогоріч кожен учасник, який братиме участь у цих змаганнях, має можливість пробігти за пам’ять загиблого героя із Прикарпаття. Це не звичайні спортивні змагання, не проведення бігу на швидкість та визначення переможців. Основною метою заходу є привернення уваги суспільства до поваги до загиблих учасників АТО, їх родин».

Наголошувалося, що у легкоатлетичному змаганні візьмуть участь понад 120 учасників, зокрема, військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, представники територіального управління судової охорони, обласної спілки ветеранів АТО/ООС та мешканці Прикарпаття. Кожен з учасників забігу, а також сім’ї загиблих бійців АТО/ООС отримають пам’ятну медаль.

Слід додати, що захід проводитиметься за ініціативи та підтримки Міністерства у справах ветеранів України, обласної державної адміністрації, Івано-Франківської міської ради та громадських ветеранських організацій.

Нагадаємо, на Прикарпатті відбувся пробіг слідами Галицької залізниці.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: