На Прикарпатті 95-річний дідусь оформив ID-картку

95-річний дідусь з Верховинщини виявився першим у великій родині, хто оформив сучасний паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

Поважний вік не став перепоною для оформлення паспорта, адже вся процедура зайняла мінімум часу, а переваги очевидні, пише Фіртка з посиланням на міграційну службу Івано-Франківської області.

Паспортний документ у вигляді ID-картки працівники Верховинського РВ УДМС України в Івано-Франківській області вручили одному з найстарших мешканців селища Верховини Михайлові Маківничуку у зв’язку з втратою попереднього паспорта у вигляді книжечки.

“Як свідомий громадянин та інтелігентна людина, пан Михайло уважно стежить за всіма новинами, що відбуваються у державі. Для фотографування у підрозділі міграційної служби він спеціально обрав діловий костюм та не забув навіть про зачіску. Про ID-картку пан Михайло чув неодноразово з телевізора і читав у районній газеті”, – пишуть у відомстві.

Працівники Верховинського відділу міграційної служби тепло привітали щасливого власника ID-картки й побажали йому здоров’я та довгих років життя, а він у відповідь щиро подякував за доброзичливість та професіоналізм.

Нагадаємо, у франківському ЦНАПі відновили прийом громадян щодо деяких послуг.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: