На Рогатинщині продовжать видобуток будівельного піску

ТДВ «Рогатинпісок» планує продовжити видобування на площі 31 га Стратинського родовища пісків, придатних для виготовлення будівельних розчинів.

Враховуючи гірничо-геологічні розробки родовища, потужність і фізико-механічні властивості корисної копалини та розкривних порід, технологічні особливості добування пісків, прийнята транспортна система розробки відкритим способом методом почергового відбору корисної копалини з внутрішнім відвалоутворенням. Річна потужність кар’єру – 10 тис. м3/рік.

Стратинське родовище пісків знаходиться на відстані 0,5 км на схід від с. Стратин Рогатинського району.

ТДВ «Рогатинпісок» в майбутньому планує здійснювати розробку Стратинського родовища на землях лісогосподарського та (або) сільськогосподарського призначення, цільове призначення яких необхідно змінити.

Параметри планованої діяльності із зміни цільового земельних ділянок Стратинського родовища на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами будуть визначені документацією із землеустрою.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35 Електронна адреса: OVD@menr.gov.ua тел.: (044) 206-31-15, (044) 206-31-64, (044) 206-31-40, (044) 206-20-89 Контактна особа: Гладун Євгеній Євгенійович.

Нагадаємо, що Івано-Франківська обласна рада тривалий час відмовлялась надавати дозвіл на розробку зазначеного родовища. При цьому, видобуток піску не припинявся.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: