facebook

НОВИЙ ЛІДЕР ВОЛОДИМИР ГЕРГЕЛЮК ЗАПУСКАЄ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМУ «ІНВЕСТОР ДЛЯ ГРОМАДИ»

   На сторінці загальнонаціонального проекту «Нові лідери» опубліковане відео презентації громадського активіста з Прикарпаття Володимира Гергелюка.

    Його проект «Інвестор для громади» в підсумку зайняв 34 місце зі 100 проектів нових лідерів з усієї України.

Презентація передбачає реалізацію одразу трьох проектів: клубу водного туризму на Дністрі «Бухта Товмач», парку середньовічної культури «Галицький замок» та кластеру з вирощування лохини. Проекти всі різні та є на стадії реалізації. Кінцева мета – впроваджувати вже існуючі ідеї, створювати нові для спільної синергії.

  «Ви мене дуже приємно здивували. Ви говорите дуже конкретні і правильні речі по залученню інвестицій і допомозі громадам в цьому. Існує величезний попит на це», – відгукнувся про презентацію Гергелюка член Відбіркового комітету «Нових лідерів» Роман Бондар.

На свої фейсбук-сторінці Гергелюк заявляє, що далі працює над вдосконаленням та реалізацією проекту «Інвестор для громади». «Разом з представниками місцевого самоврядування, економістами, інвесторами, громадськими активістами ми працюємо над ефективним алгоритмом щодо залучення інвестицій.

Наступний етап – це запуск онлайн-платформи«Інвестор для громади» для розкриття інвестиційного потенціалу місцевих громад України» – пише Гергелюк.

Залишити відгук