Обласний центр служби крові отримав спецавтомобіль

Сьогодні для КНП «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради» передали автомобіль, придбаний за кошти обласного бюджету.

Вже найближчим часом галузь має вийти на якісно новий рівень щодо забезпечення належних умов діагностики і лікування пацієнтів, пише Фіртка з посиланням на сайт ІФ ОДА.

Задля цього необхідно акумулювати фінансовий ресурс для оснащення медичних закладів сучасним обладнанням.

«Забезпечення якості крові і створення банків крові – основа порятунку людського життя, – наголосив голова ОДА. – Придбання автомобіля суттєво покращить роботу обласної служби і гарантувати якість зберігання крові».

На переконання генерального директора комунального некомерційного підприємства «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради» Ігоря Дожджанюка, отриманий автомобіль значно покращить роботу виїзної бригади, яка здійснює забір крові у районах області.

«На Прикарпатті прийнята обласна програма розвитку донорства, яка передбачає організацію системи забору крові виключно працівниками служби. Тож від сьогодні медики центру зможуть забезпечити реалізацію даної програми, – зазначив Ігор Дожджанюк. – Натомість у районних лікарнях компоненти крові зберігатимуться у спеціально створених банках».

Зазначимо також, що для отримання стандартизації високої якості компонентів крові та інфекційної безпеки кров забиратимуть, перероблятимуть і обстежуватимуть у обласній службі.

Додамо, що виїзна група, яка здійснює забір крові, налічує сім працівників. Вона забезпечена необхідним обладнанням для взяття біологічного матеріалу. Відтепер же медики матимуть холодильник для належного зберігання крові, яким оснащено новий автомобіль, що дозволить покращити і якість крові.

Нагадаємо, прикарпатців закликають ставати донорами крові.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: