facebook

Облгази Фірташа продовжують нараховувати зайве у платіжки українців

Облгази “Регіональної газової компанії” Фірташа продовжують надсилати українцям платіжки із донарахуванням зайвих обсягів спожитого природного газу.

Про це повідомляє “Нафтогаз України” у Facebook.

“Облгази фірташевської групи РГК продовжують зухвало та цинічно обкрадати своїх клієнтів – побутових споживачів. Приватні компанії повністю ігнорують рішення НКРЕКП, яка регулює їхню діяльність. Як результат, українці знову отримали платіжки з “газовими коефіцієнтами”, — зазначається у повідомленні.

У “Нафтогазі” також підкреслили, що, вочевидь, мізерні штрафи НКРЕКП зовсім не лякають облгази.

“Оскільки з креативних платіжок вони отримують значно більше. І ризик заплатити 850 тисяч гривень штрафу за можливість надалі “здирати” з людей десятки мільйонів їх не зупиняє”, — підкреслили у НАК.

“Нафтогаз” оприлюднив інструкцію для споживачів, які отримують такі платіжки.

“Якщо вам не було зроблено перерахунок, або ви знову отримали платіжку з коефіцієнтом, необхідно звернутись зі скаргою до НКРЕКП”, — зазначили у НАК.

Форму скарги можна скачати тут. Назва: Скарга до НКРЕКП (щодо непроведення перерахунків у зв’язку з приведенням до стандартних умов).

Нагадаємо, в Україні з початку березня почали перевіряти операторів газорозподільних мереж через завищені платіжки на газ для споживачів.

11 квітня АМКУ відкрило справи щодо 20 облгазів Фірташа через донарахування ними зайвих обсягів спожитого природного газу споживачам.

Залишити відгук