Пацієнти Надвірнянської центральної районної лікарні жаліються на умови та поведінку лікарів: при вільних палатах людей які лежать в реанімації розміщують в коридорі, а без грошей в кишеню огляд не роблять

Пацієнти Надвірнянської районної лікарні жаліються на умови та поведінку лікарів: при вільних палатах, людей які лежать в реанімації розміщують в коридорі, а без грошей в кишеню огляд не роблять.

Про це повідомила одна із пацієнток в мережі фейсбук.

Доброго дня друзі, давно думала написати та було не до того. У НАШІЙ КРАЇНІ СТРАШНО НЕ ПОМЕРТИ, СТРАШНО ПОПАСТИ ДО ЛІКАРНІ!!! 01,12,2018 МАМА попала до районної реанімації, запис зробили 30,11,2018. По дорозі мама говорила, і піднімала руки, діти приїхали разом з швидкою, на коридорі довго чекали на лікаря, самі знаєте якби не було б грошей…. ні хто б не подивився, діти робили все, море медицини, МРТ, і тисячі, тисячі гривень… В понеділок приїхала я мама в загальному коридорі, ні кого не має..біля мами лижить тяжко інфекційна людина ще з підозрою на туберкульоз.. Я в крик “чому мама тут” відповідь :в окремих палатах не має місць”прохожусь коридором дві палати 5 вілних ліжок!!! Знову скандал 5 мінут маму перевили трошки легше я і мама.. Тепер про Бардак!!! Почну з санітарок бруд у сюди, тувлет не будемо говорити страшно , мусор виносить раз у сутку миють підлогу теж, я б не назвала то миття а швидше розведення болота… За то куточок відпочинку затишний, коли зробила зауваження, відповідь “я за копійки працюю” ‘зауважую: чому ідете на роботу -6-8 суток у місяць? Відсидіти, кавувати, вишивати і так стаж заробляти?..то ще добре що хтось є коло хворого, наприклад :лижав мужчина зовсім не старий ще, 4 дні ні хто не перевернув, не перебрав, не напоїв це страшно… Тепер про медсестричок були такі що не можна було заговорити, капельницу контролюєш сам, таблетки даєш сам, температуру міряєш сам після 22 уже ні кого не знайдеш сплять…приносиш мішочок з призначенням 1000_2000 гривень кожний день, запитання для чого стільки рушників, бинту, і рукавичок, мама не у хірургії, і ні коли не бачила, щоб хтось приходив та ще в рукавичках…дивляться на мене… Де совість де??? А тепер про лікарів В понеділок як тільки приїхала розмова з лікарем з завідувачем реанімації ‘”робіть щось” він: 5% що виживе “питання ти хто Бог??? Тільки на третій день коли поставила на стіл 500 гривень” ні коли не давала взяток і не знала як це робиться по клала на стіл, робили все щоб спасти маму “після цього сказав що є таблетки ще один день на пошук таблеток,. Я ОПЕРУЙТЕ: він” ма, бо, ваш син відказався “де підпис? не має.. , а син мені сказав, що у неділю ви сказали що не можна бо не витримає, це ви сказали і мені..!!! . На той час був невролог з області, за три мінути консультації 300 гривень у кишеню, Їду до області там теж безнадійно оперувати не можна… 69 років, гепертонік, сердечник, не витримає… Чергували з татом, все робили самі,. Чере 10 днів сказав виписувати, куди з температурою і з тиском 220-120???? Попросила ще кілька днів 500 гривень з нову до кишені… Коли везла додому скору дали розпадалась… Бензин заправили і ще сказав шофер треба заплатити, він же ще має поділитись… Я знаю маму не верниш але може комусь по може у когось за говорить совість за щимить під сердцем 😒😔надвірнянська района лікарня, відділ реанімації.

Доброго дня друзі, давно думала написати та було не до того. У НАШІЙ КРАЇНІ СТРАШНО НЕ ПОМЕРТИ, СТРАШНО ПОПАСТИ ДО…

Опубліковано Angela Verkaletz Пʼятниця, 18 січня 2019 р.

Даний пост почали коментувати інші люди, які також розказували умови Надвірнянської районної лікарні.

 

Мітки: ,

1 Відгук

  1. Ivan Січень 25, 2019

Залишити відгук