Після карантину прикарпатців можуть не відпустити за кордон?

Уряд України за жодних умов не хоче відпускати заробітчан, які повернулися в Україну, назад на роботу за кордон. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, це дуже кваліфікована робоча сила, яка має високу продуктивність, хорошу технологічну, професійну підготовку. А тому в інтересах держави залучити таких людей до відкриття бізнесу вдома, пише

Буква.

“І ТОМУ МИ СЬОГОДНІ, В ПЕРШУ ЧЕРГУ, ГОВОРИМО ПРО СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ, А, В ДРУГУ ЧЕРГУ, ПАРАЛЕЛЬНО, ПРО ТЕ, ЩО МИ БУДЕМО КРЕДИТУВАТИ МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС ПІД ДУЖЕ ВИГІДНІ УМОВИ. З МІНІМАЛЬНОЮ ВІДСОТКОВОЮ СТАВКОЮ НА ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН І З МОЖЛИВИМ ВІДТЕРМІНУВАННЯМ ВИПЛАТИ ТІЛА КРЕДИТУ, ЩОБ ЦЕ БУВ ДІЙСНО ТАКИЙ ПОЧАТКОВИЙ КРЕДИТ”, – ПОЯСНИВ ПРЕМ’ЄР.

Шмигаль запевнив, що спільно із банкірами зараз готується програма кредитування для підтримки і стимуляції бізнесу.

За словами Шмигаля, в деяких країнах Європи зацікавлені роботодавці-аграрії організовували чартерні авіарейси, щоб перевозити робочу силу з інших країн. Але Україна намагатиметься задіяти заробітчан вдома.

“ПЕРЕМОВИН ПРО ТЕ, ЩОБ ВИВЕЗТИ КУДИСЬ ЛЮДЕЙ НА РОБОТИ МИ НЕ ВЕЛИ Й НЕ ВЕДЕМО. НІ НА ОФІЦІЙНОМУ, НІ НА НЕОФІЦІЙНОМУ РІВНІ. НАВІТЬ НА РІВНІ МІЖ ПРИВАТНИМИ КОМПАНІЯМИ МЕНІ НЕ ВІДОМО ПРО ТАКЕ”, – РЕЗЮМУЄ ПРЕМ’ЄР.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: