Після вбивства у Каховці позвільняли поліцейських

Після вбивства на Херсонщині з Каховського відділу поліції звільнили трьох правоохоронців, трьох відсторонили від займаної посади, ще до трьох застосували дисциплінарне стягнення у вигляді неповної службової відповідності займаній посаді.

Джерело: відділ комунікації поліції Херсонської області

Дослівно: “Керівництво обласного главку поліції призначило проведення службового розслідування відносно начальника Каховського відділу поліції та працівників, які безпосередньо мали відношення до розслідування вбивства, що сталося в новорічну ніч у місті Каховка.

За результатами розслідування трьох працівників відсторонили від займаної посади, трьох – звільнили з органів внутрішніх справ, ще до трьох співробітників застосовано дисциплінарне стягнення  у вигляді неповної службової відповідності займаній посаді”.

Деталі: За словами начальника обласного главку поліції Олександра Прокудіна, відносно керівництва Каховського відділу поліції застосовано дисциплінарне стягнення – звільнення з займаної посади.

Відносно чергового відділу та відповідального від керівництва, які перебували у добовому наряді в день вбивства, а також відносно слідчого, у провадженні якого знаходилося провадження щодо вбивства чоловіка, застосоване дисциплінарне стягнення у вигляді неповної службової відповідності займаній посаді.

Членів слідчо-оперативної групи, а саме слідчого та оперуповноваженого карного розшуку, які перебували на виклику про вбивство чоловіка, звільнено з органів внутрішніх справ України.

Крім того, старший інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Каховського відділу поліції, який на момент злочину перебував у компанії підозрюваного, також звільнений з органів внутрішніх справ України. Відносно нього матеріали направлені в Державне бюро розслідувань.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: