Пнівський замок тепер можна відвідати онлайн

Пнівський замок, що на Прикарпатті, тепер можна відвідати онлайн.

Про це повідомили на сторінці “Кишенькове місто“, пише Типовий Франківськ.

Пнівський замок належить до будівель, поставлених на облік як пам’ятки архітектури, сучасні пам’ятники, що знайомлять з минулим, а також просто милі серцю руїни.

“Саме до таких належить Пнівський замок в Івано-Франківській області. Сучасні його залишки не дозволяють в деталях уявити, як велично він виглядав кілька сторіч тому, однак його сіра громадина, що потопає в зелені довкола, все ще зачаровує туристів та випадкових подорожніх”, – йдеться у дописі.

Зараз від Пнівського замку залишився лише п’ятикутний стіновий периметр з тесаного каменю та цегли з поодинокими напівзруйнованими вежами.

Заснували цей замок вихідці магнатського роду Куропатвів, яким польський король Владислав Опольський у XIV ст. дарував привілей на прикарпатські землі. Замок був потрібний, щоб обороняти землі Покуття та торговий шлях з Карпат.

Робочою силою були селяни стародавнього селища Пнів, що було неподалік. Воно і дало назву замку.

Відвідати замок онлайн можна за посиланням:

Пнівський замок / Pniv Castle

Пнівський замок (Івано-франківська область)▪️«Кишенькова країна» не тільки про оцифрування популярних архітектурних пам’яток. Проєкт значною мірою покликаний розширити та збагати ваші уявлення про різноманіття української культури. ▪️Причому культури у всіх її проявах: будівлі, поставлені на облік як пам’ятки архітектури, сучасні пам’ятники, що знайомлять з минулим, а також просто милі серцю руїни. Саме до таких належить Пнівський замок в Івано-Франківській області. Сучасні його залишки не дозволяють в деталях уявити, як велично він виглядав кілька сторіч тому, однак його сіра громадина, що потопає в зелені довкола, все ще зачаровує туристів та випадкових подорожніх. ▪️Зараз від Пнівського замку залишився лише п’ятикутний стіновий периметр з тесаного каменю та цегли з поодинокими напівзруйнованими вежами. Заснували цей замок вихідці магнатського роду Куропатвів, яким польський король Владислав Опольський у XIV ст. дарував привілей на прикарпатські землі. Замок був потрібний, щоб обороняти землі Покуття та торговий шлях з Карпат. Робочою силою були селяни стародавнього селища Пнів, що було неподалік. Воно і дало назву замку. 🔹Також можна переглянути 3D-модель Пнівського Замку за посиланням – https://skfb.ly/6UHUy #запідтримкиУКФ #МандруйУкраїною

Geplaatst door Кишенькове Місто – Pocket City op Dinsdag 15 september 2020


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: