Поїзд метро мало не впав у воду у Роттердамі. Його врятувала скульптура китових хвостів

Уночі 2 листопада у нідерландському місті Спейкеніссе, що є частиною агломерації Роттердама, частина поїзду метро вийшла за межі метрополітену й опинилася за рейками на висоті близько десяти метрів над водою на елементі скульптури кита.

Як повідомляє нідерландська телерадіокомпанія NOS, нині водій заарештований, його допитують. Водночас зазначається, що, згідно із правилами безпеки, це завжди відбувається у разі серйозної аварії і не означає вину водія, інформує Суспільне

Від падіння поїзд метро урятувала скульптура під назвою “Китові хвости”, яка складається з двох хвостів, що виходять з води. Машиніст поїзда зміг самостійно вийти з метро і був шпиталізований. За попередніми даними, пасажирів у вагоні не було. Однак, як повідомила поліція, було завдано значної шкоди.

Скульптура, яка зупинила падінняNOS

Скульптура, яка зупинила падіння

Житель регіону, який живе поблизу метро, розповів, що аварія його розбудила.

“Ми прокинулися у чверть на другу. Це був удар в 2-3 секунди. Потім я раптом побачив, що хвіст закритий. Я подумав: агов, відбувається щось дуже дивне”, — сказав чоловік, який спочатку й гадки не мав, звідки виходить шум.

Мешканка кварталу впевнена, що скульптура врятувала машиніста поїзда.

“Без цього хвоста все було б інакше”, — сказала вона.

Нині поїзд метро досі тримається на “Китових хвостах”.

“Ми шукаємо способи убезпечити цей пристрій, щоб він не впав чи не пішов далі”, — сказав представник рятувальників.

На думку екстрених служб, ця ситуація є унікальною, оскільки твір мистецтва виявився настільки міцним, що зміг утримати вагу поїзда. Нині поліція і транспортна компанія переглядають записи з камер спостереження, дані з “чорної” скриньки та системи безпеки. Скульптор Маартен Струйс, який створив “Китові хвости”, також здивувався, що його витвір витримав вагу поїзда, оскільки скульптурі вже майже 20 років і вона містить пластикові елементи.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: ,