Претендент на посаду Кличка має незаконний маєток на Трухановім острові

Народний депутат від “Слуги народу” і колишній гендиректор телеканалу “1+1” Олександр Ткаченко користується незадекларованим маєтком у природоохоронній зоні – на Трухановому острові у Києві.

Джерело: Bihus.info

Деталі: Задекларувати нібито орендований будинок на острові Ткаченко мав ще будучи кандидатом у народні депутати, але цього так і не зробив.

 

Основний будинок, два будинки меншого розміру і подвір’я з озерцем на ганку розташовані посеред ділянки землі у 4 гектари.

Цю ділянку місто передало в оренду на 15 років під водно-спортивний комплекс ТОВ “Учбово-спортивний комерційний клуб “Україно”.

 

Будувати на цій землі житло заборонено: це земля лісогосподарського призначення, яка належить до прибережної захисної смуги і входить до охоронної зони.

 

Наразі маєток оточено парканом. На автоматичних воротах постійно чергує сторож, який пояснює охочим підійти до води, що це – приватна територія.

 

Фото з цього незаконного маєтку на Трухановому острові Олександр Ткаченко оприлюднив ще у травні 2018 року, що свідчить про те, що використовує він його більше року.

 

Олександр Ткаченко претендує на посаду очільника Київської міської державної адміністрації. На ній він хоче замінити чинного голову КМДА і міського голову столиці Віталія Кличка.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: