facebook

Президент Сербії просить підтримки Москви: Путін завжди розмовляв конкретно

Президент Сербії Александар Вучич прибув до Москви на переговори з російським колегою Владіміром Путіним 2 жовтня і заявив, що вірить у отриманні його країною підтримки від РФ, яку завжди серби мали від росіян.

Про це пише РТС.

Вучич підкреслив, що прибув просити конкретної політичної підтримки Сербії.

“Я вважаю, що ми отримаємо від Путіна таку підтримку, яку нам Росія завжди надавала в минулому. Сьогодні, різні обставини і можливості. Більше напруги, і важливо, що ми про все це розмовляємо. Про всі окремі події, які відбулися і що може статися в майбутньому. Всякий раз, коли ми говорили (з Путіним. – ред.), ми завжди говорили дуже конкретно”, зазначив він.

Вучич заявив, що момент, коли він зустрічається з Путіним, є одним із найважливіших за останні роки. Вучич проситиме допомоги через ситуацію в Косово і Метохії.

Вучич привів армію Сербії в стан бойової готовності через приїзд президента Косово Хашима Тачі на озеро Газіводе, яке забезпечує водою ГЕС Газіводе на кордоні Сербії та Косова. Північ Косова – регіон здебільшого населений сербами.

Нагадаємо, президент Сербії Александар Вучич привів армію Сербії в стан бойової готовності через приїзд президента Косово Хашима Тачі на озеро Газіводе, яке забезпечує водою ГЕС Газіводе на кордоні Сербії та Косова. Північ Косова – регіон здебільшого населений сербами. Доступ туди спецслужбам Приштини дозволений лише за погодженням з миротворчою місією НАТО KFOR та сербськими муніципалітетами на півночі Косова.

21 серпня сербська армія офіційно взяла на озброєння два російських винищувачі МіГ-29 у той час, як сербська влада веде подальші перемовини з РФ про покупку військового озброєння – у тому числі бойових та транспортних вертольотів.

Російські та сербські військові льотчики оголосили навчання на території Сербії з 1 по 5 жовтня на винищувачах МіГ-29 і вертольотах Мі-8 у рамках об’єднаних екіпажів.

Залишити відгук