Прикарпатські спортсмени взяли золото на Чемпіонаті України із самбо

22 прикарпатські спортсмени здобули срібні та золоті медалі на Чемпіонаті України із самбо.

Про це повідомив Заслужений тренер України Євген Боднарук, пише Фіртка з посиланням на Суспільне. 

Серед юнаків та дівчат до 18-ти років перемогу здобули Яна Волошинюк у вазі 52 кг, Сніжана Пліш у вазі 56 кг, Марія Куневич у вазі 60 кг.

У віковій категорії до 20-ти років перемогу здобули Алла Бегеба у вазі 52 кг, Сніжана Пліш у вазі 56 кг, Марія Куневич у вазі 60 кг, Андрій Лайщук у вазі 57 кг та Михайло Свідрак у вазі 82 кг.

У Чемпіонаті України з бойового самбо у віковій категорії “юніори” золоту нагороду отримав Костянтин Павлишин у вазі 90 кг.

Серед дорослих золото взяли Марія Буйок у вазі 52 кг, Галина Ковальська у вазі 80 кг, Андрій Лайщук у вазі 57 кг, Назар Маркульчак у вазі 90 кг.Чемпіонат України із самбо відбувається у курортному селищі Кароліно-Бугас Одеської області.

Через пандемію змагання проводять у відкритому спортзалі на свіжому повітрі. Спортсмени змагаються у чотирьох вікових групах: кадети, юнаки, юніори і дорослі.

“Коли Кабмін дозволив тренування не більше десяти людей, то ми використали цю можливість і назначали змагання одним на одну годину, другим – на іншу. І так щодня. Ми старалися, щоб основні наші спортсмени, які виступають в Короліно-Бугас, пройшли підготовку”, – розповідає тренер.

У Чемпіонаті України із самбо участь взяло 25 областей і місто Київ. Впродовж двох наступних днів відбуватимуться змагання серед кадетів.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: