Прикарпатським медикам мають виплатити 300% надбавку за березень

В облдержадміністрації пояснили, коли медики Прикарпаття отримають 300% доплати за відпрацьований період під час карантину.

Про це повідомили 4 травня під час брифінгу в облдержадміністрації щодо поширення коронавірусу в Івано-Франківській області, інформує “Галка“.

За словами голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва, 22 квітня, після постанови Кабінету міністрів України про порядок доплат медикам, на виплату медпрацівникам області за березень спрямували 9 мільйонів гривень (7 мільйонів з державного бюджету, 2 – з обласного). Гроші були нараховані 17 закладам охорони здоров’я області. В 11 медустановах працівникам перерахували кошти 30 квітня.

“РОБОТУ ЗА КВІТЕНЬ, ЗГІДНО З ВСІМА ВИМОГАМИ, БУДЕ ОПЛАЧУВАТИ НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”, – ПОЯСНЮЄ ФЕДОРІВ.

Керівник обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Мирон Матейко зазначив, 13 квітня область отримала субвенцію на виплату зарплат. Кошти НСЗУ були не в повному об’ємі, відповідно зарплату за квітень медики отримали без доплат.

“ЗА БЕРЕЗЕНЬ МЕДИКИ ОТРИМАЮТЬ ОБІЦЯНУ ДОПЛАТУ ЗАВТРА (5 ТРАВНЯ – РЕД.). НАРАЗІ НАМ НЕ ДАЛИ ГРОШЕЙ НА ВИПЛАТУ ДОПЛАТ ЗА КВІТЕНЬ. КОЛИ БУДУТЬ, ТОДІ Й ВИПЛАТИМО. В РАЙОНАХ ВСЕ ЗРОЗУМІЛИ. Й ЛИШЕ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВЛАШТУВАЛИ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ”, – КАЖЕ МАТЕЙКО.

Нагадаємо, 1 травня в Івано-Франківську медики “швидкої” вийшли на протест, бо не отримали обіцяної премії за роботу під час карантину.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: