Рада контролю: НАБУ має відсторонити детективів із розслідування Bihus.info

У Раді громадського контролю Національного антикорупційного бюро України заявили, що директор НАБУ Артем Ситник має негайно відсторонити підозрюваних у покриванні корупції в оборонці співробітників відомства та провести щодо них службове розслідування.

Про це йдеться у заяві РГК.

“НАБУ – один з нових антикорупційних органів, який ще має довести суспільству свою інституційну спроможність, а сила інституцій полягає у рівних правилах та процедурах для всіх, а також у швидкому та чіткому реагуванні на зовнішні та внутрішні виклики”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що саме таким викликом стала можлива участь у покриванні корупції в оборонній сфері одразу декількох співробітників НАБУ, про що йшлося у журналістському розслідуванні.

“І саме тому задля збереження НАБУ, як інституції, Рада громадського контролю НАБУ закликає директора Національного бюро Артема Ситника, не чекаючи на результати офіційного розслідування, відсторонити від виконання обов’язків першого заступника Директора НАБУ Гізо Углаву, заступника керівника Третього відділу І підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ Олега Борисенка та детектива Третього відділу І підрозділу Головного підрозділу детективів НАБУ Дмитра Литвиненка та негайно ініціювати службове розслідування щодо цих працівників”, – сказано у заяві.

Також додається, що РГК НАБУ негайно ініціює позачергове засідання за участю Директора НАБУ Артема Ситника, а також згаданих працівників Національного антикорупційного бюро із витребуванням копій усіх згаданих у програмі документів.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Залишити відгук