СБУ виявила мільйонні оборудки на Житомирському бронетанковому заводі

Служба безпеки України викрила посадовців Житомирського бронетанкового заводу, які допустили розтрату коштів під час ремонту приладів радіаційної і хімічної розвідки.

Джерело: пресслужба СБУ

Дослівно: “Навесні 2018 року посадовці державного підприємства уклали із львівським науково-виробничим об`єднанням договір на технічне обслуговування та ремонт приладів радіаційної і хімічної розвідки. Вартість ремонту систем захисту становила 2,5 мільйона гривень.

Водночас ініційована СБУ перевірка засвідчила, що на бронетанковому заводі наявна вся необхідна матеріально-технічна база, яка дозволяє без задіяння сторонніх фірм здійснювати обслуговування і налаштування цієї військової техніки”.

“Правоохоронці провели сім обшуків на бронетанковому заводі та у львівській фірмі, у кількох військових представництвах у Києві, а також за місцями проживання учасників оборудки.

Вилучено військову продукцію, договори, фінансову документацію, які доводять неправомірне завищення вартості ремонтних робіт”.

Деталі: В СБУ також заявили, що львівське підприємство, якому замовили ремонт, необґрунтовано залучило три фірми-субпідрядники, штучно завищивши вартість робіт на понад 60%.

Справа відкрита за статтею “зловживання владою або службовим становищем”.

Українська правда

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: