facebook

ЩО ОБІЦЯЄ ЗРОБИТИ У КРІСЛІ НАРДЕПА ВОЛОДИМИР ЗУЗЯК

21 липня в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори. На жаль, вибори  до парламенту пройдуть за чинною змішаною системою, коли половина місць обиратиметься по партійних списках, а інша половина на мажоритарних виборчих округах. Попри численні спроби,  статус-кво змінити не вдалося.

У цьому контексті природно виникає питання щодо того, а які саме люди представлятимуть інтереси громадян безпосередньо в раді, і яким чином ті кандидати, які позиціонують себе як незалежні самовисуванці, збираються втілювати свої програми, адже для того, щоб поданий законопроект став законом, треба 226 голосів “за”.

Станом на сьогодні, 09 липня найактивнішим кандидатом  по окрузі № 89 (центр м.Снятин) є кандидат в одномандатному виборчому окрузі  Володимир Зузяк.

Нам стало цікаво, що представляє собою програма даного кандидата та сам кандидат.

Зузяк Володимир Олександрович, народився 28 липня 1986 року в місті Косів Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач сектору з питань мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату, Косівська районна державна адміністрація Івано-Франківської області, безпартійний, проживає в місті Косів Косівського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, самовисування.

У 2015 році В.Зузяк балотувався в мажоритарному окрузі до Івано-Франківської облради від партії «Народний контроль».

– Ви активно займаєтесь волонтерською діяльністю, а також є учасником АТО. Косівчани Вас називають найактивнішим депутатом, а зараз ще й кандидатом.

– Волонтерською діяльністю я почав займатися, ще із часів майдану, разом із своїми побратимами. Мені дуже прикро, що за п’ять років після смерті Небесної Сотні, жодна людина яка була причетна до розстрілів на Майдані не покарана.

Я дякую своїм побратимам, які висловили свою підтримку мені, як кандидату в депутати. Мені було приємно коли побратими із Снятина, Косова, Верховини та інших міст повірили в мене. Найактивнішим?- мені приємно що мене так оцінюють. Я виріс в Косові, і знаю реальні проблеми регіону. На відміну від інших кандидатів, які приїжджають в Косів тільки під час передвиборчої агітації.

– Бачила Ви активно боритесь із незаконною рубкою деревини. Поліція покривала незаконні рубки деревини на Косівщині, які результати?

– Моє ставлення до незаконної рубки вкрай негативне. Але передусім їх необхідно розрізняти за причинами, які спонукають до цього. Наш край багатий на лісові ресурси, і нераціональне використання цих ресурсів призводить до негативних наслідків. З 2014 року ми збиралися з активістами та небайдужими людьми, виходили у ліс, розділяли його на умовні квадрати, щоб дослідити, як працюють лісівники, чи законно погоджуються рубки. Спершу ми знайшли масову рубку-спиляли до 100 дубів. Тоді відкрили кримінальне провадження і звільнили лісника. Скільки цього року було затоплено житлових будинків, мостів. А все через що?- А через те, що ліс вирубують, новий не садять. Лісовозами мости та дорогу розбивають. А наслідки їхньої безкарності відбиваються на мешканцях.

– Як Ви ставитесь до критики?

– Моя критика не являється популізмом. Владу критикували, критикують і будуть критикувати. Розумію, що будучи депутатом ВРУ в мою адресу також буде суттєва критика, за яку я буду вдячний, незважаючи чи вона буде конструктивною чи популізмом. Я вважаю, що це самий ефективний спосіб діалогу між народом і владою, і повинна сприйматися і розглядатися як оцінювальний механізм її роботи, стимул до вдосконалення.

 Чому саме кандидатом до Верховної Ради України?

Я, як свідомий громадянин цієї Великої країни розумію, що молодь–це майбутнє нашої держави. Від її економічного, фізичного та духовного розвитку залежить подальша доля нашої країни. Саме тому, я прийняв рішення балотуватися до ВРУ. Та представити громаді свою програму, яку реалізую на ділі. І покажу приклад всім депутатам, як потрібно виконувати свою програму та роботу.

 

 

Газди,

Ірина Кравець