Сільголова замість коментаря про корупцію прокатав журналіста на капоті

Сільський голова Дударкова, Київська область, Микола Гуральник відмовився дати коментар журналістам щодо корупції і наїхав на людей своїм автомобілем.

Джерело: пресслужба поліції Київської області, інформагенція “Погляд

Дослівно: “До сільського голови Дударкова Гуральника Миколи Григоровича у жителів села є багато питань. Зокрема, чому всі крісла у сільраді займають лише його родичі?

Так секретарем являється його жінка – Гуральник Наталія Василівна. Їх син – Гуральник Володимир Миколайович займає дві посади, юриста, та начальником пожежної безпеки, а також являється депутатом районної ради. Посаду землевпорядника займає родич сільського голови – Пусь Андрій Сергійович”.

Деталі: Відзначається, що останньою краплею для дударчан стало питання ОТГ.  Гуральник нібито не радячись вирішив приєднати село до Борисполя, хоча самі селяни бачать себе у Пристоличній ОТГ.

13 листопада журналісти “Центру Журналістських Розслідувань” намагалися взяти коментар у Гуральника, але він сховався у автомобілі та наїхав на людей, які блокували дорогу.

Дві людини впали на капот автомобіля, а сільський голова набрав швидкість і зупинився лише через 60 метрів.

 

Журналісти написали заяву до правоохоронних органів через перешкоджання професійній діяльності і збиття людей автівкою.

Повідомляється, що чоловіки, які їхали на капоті фізичних ушкоджень не мають, але дідуся, якого збило авто, забрала швидка на рентген.

Правоохоронці за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) ККУ. Санкція статті передбачає штраф, арешт до 6 місяців, або обмеження волі до 3 років.

Зазначається, що одного з журналістів посадовець “провіз” на капоті кілька десятків метрів.

 

Крім того відносно Гуральника склали адмінпротокол за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: