“Слуга народу”: Не треба говорити про капітуляцію — вона вже відбулася

У листі до голови ОБСЄ в Україні Мартіна Сайдіка (в якому погоджується так звана формула Штайнмаєра), підписаному представником України в тристоронній контактній групі Леонідом Кучмою, немає нічого, чого не було б в уже підписаних Україною Мінських угодах.

Джерело: заява голови комітету Верховної Ради з міжнародних відносин і нардепа від “Слуги народу” Богдана Яременка

Пряма мова: “Акції протесту. Я за. Правильно, це складне питання і думка громадськості має бути почута … Проти чого я? Проти нагнітання. “Ні капітуляції” – це дуже небезпечна заявка, це заявка про нерозуміння того, що відбувається.

Капітуляція, якщо і була в Україні, коли було закладена основа всього того, що зараз раптом почало турбувати людей – це формула Штайнмайера і так далі – це вересень 2014 року і лютий 2015 року, коли було підписано Мінські угоди, де є все те, на що погодився Кучма у вересні цього року”.

Деталі: Яременко зауважив, що в документі, який підписав представник України в тристоронньої контактній групі Леонід Кучма, немає нічого, чого не було б в підписаних Україною Мінських угодах.

Він заявив, що відмовлятися від мирних переговорів – дуже небезпечна позиція: вона буде вести до ізоляції України

Пряма мова: “Я розумію, що мирні переговори не повинні відбуватися за рахунок принципових речей, але не жертвувати чимось в цих переговорах – ми не зможемо.

Тому не треба боятися формули Штайнмайера, не треба говорити про капітуляцію – вона вже відбулась. Більше, ніж було – ніхто не допустить”.

 


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: