facebook

Справу Єфремова перенесли до Києва

Розгляд справи екс-голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, якого обвинувачують у вчиненні державної зради, перенесли у Київ.

Прес-служба Верховного суду в коментарі “Українській правді”: “Апеляційну скаргу з приводу строків тримання під вартою Єфремова буде розглядати Київський апеляційний суд. Таке рішення сьогодні виніс Касаційний кримінальний суд у складі Верховного суду”.

Адвокат Єфремова Євген Солодко: “19 червня Єфремову продовжили термін тримання під вартою до 17 серпня. Напередодні Конституційний суд скасував норму, по якій було неможливо оскаржувати продовження тримання під вартою, якщо справа знаходиться у суді. Звичайно, ми одразу цим скористалися і направили скаргу до Луганського апеляційного суду”.

“Але сталося так, що у них просто не вистачає суддів. Тому Луганський апеляційний суд направив подання до Верховного суду з проханням визначити інший апеляційний суд в країні, який буде розглядати нашу апеляційну справу. Визначили, що буде розглядати Київський апеляційний суд”.

“Коли це буде – невідомо. Треба певний час. Я думаю, ми будемо прохати  застосувати відеоконференцзв’язок, бо навіщо його (Єфремова, – ред.) етапувати по такій спеці”.

“Ми в апеляції написали, що оскаржуємо продовження і кажемо про те, що це політична справа, з самого початку надумана. Вважаємо, що жоден запобіжний захід до Єфремова не повинен застосуватися”.

 

Мітки: