facebook

СТУДЕНТКА, ЧЕРЕЗ ЯКУ РОЗГОРІВСЯ СКАНДАЛ З ЧИНОВНИКОМ МВС, ЗНИКЛА

Дівчина перестала виходити на зв’язок навіть з рідними

Гучний скандал навколо

У МВС виправдовують свого чиновника, який нібито погрожував студентці на сайті знайомств
начебто листування чиновника МВС і 19-річної студентки столичного університету Наталії Бурейко. З кожною годиною запитань до ситуаціє лише більшає, йдеться в ТСН.12.00.

Напередодні на сторінці дівчини з’явився допис, у якому вона звинувачує заступника начальника відділу департаменту захисту економіки Нацполіції України Олександра Варченка у домаганні та погрозах. Зокрема, виклала фото переписки, погроз, а також подарунок з відрубаних курячих ніг, які ніби прислав їй залицяльник. Відтоді Наталія на зв’язок не виходить.

Спершу дівчина перестала відповідати журналістам, а зараз вже не виходить на зв’язок навіть з рідними.

Напередодні вона повідомила, що збирається звернутись до поліції вже сьогодні, проте в поліції запевняють, що студентка до поліції не приходила. Журналісти ТСН навідались до гуртожитку Наталії, але там розповідають, що вчора ввечері дівчина пішла і не поверталась, вона нікому не повідомила, куди йде. В університеті вона також не з’явилась.

Батьки Наталії вирушають на пошуки до столиці. Поліція просить надавати всю відому інформацію про місцепребування дівчини.

Гучний скандал навколо листування начебто чиновника МВС і 19-річної студентки столичного університету. Напередодні на сторінці дівчини з’явився допис, у якому вона звинувачує посадовця у домаганні та погрозах. Зокрема, виклала фото переписки, погроз, а також букет з відрубаних курячих ніг, які нібито прислав їй залицяльник. Обіцяє подати заяву до поліції та просить розголосу.

Нагадаємо, що на звинувачення відповів сам Олександр Варченко. На його сторінці у Facebook через кілька годин після розголосу з’явився пост (це єдиний пост на цій сторінці), у якому він називає ситуацію інформаційною атакою, а сам запевняє, що ніколи не був знайомий і не листувався із Наталією Бурейко. Метою цієї провокації, на думку Варченка, стала діяльність його дружини – Ольги Варченко, яка є першим заступником голови новоствореного Державного бюро розслідувань.

7 ноября я и моя семья подверглась чудовищной информационной атаке. Прокомментирую ключевые моменты. Я, Александр…

Опубліковано Александром Варченком Середа, 7 листопад 2018 р.

Згодом за Варченка заступився і народний депутат України та член колегії МВС Антон Геращенко. За його словами, і Варченко, і Бурейко є абсолютно реальними персонажами, однак стали жертвами добре продуманої провокації. Називає ситуацію фейком.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/studentka-cherez-yaku-rozgorivsya-skandal-z-chinovnikom-mvs-znikla-1246200.html?fbclid=IwAR0RcKXzSepkAml1QV352Cx-yDUoLrIZrWlE2Yded8Ll4bR1lP4HLbjr0hc

Залишити відгук