facebook

Суд звільнив від покарання прикарпатку, яка вкусила поліцейського

Рогатинський районний суд виніс вирок жінці, яка умисно заподіяла працівникові правоохоронного органу легкі тілесні ушкодження.

Інформує Правда.ІФ

Результат пошуку зображень за запитом "Суд звільнив від покарання жінку, яка вкусила поліцейського"

5 серпня 2018 року жительку Рогатина у нетверезому стані доставили до відділку поліції для складання протоколу про адміністративне правопорушення через порушення нею громадського порядку у парку імені Р.Шухевича.

Біля відділку обвинувачена вкусила поліцейського у руку.

У судовому засіданні обвинувачена свою вину у пред’явленому обвинуваченні визнала повністю та надала показання, що 5 серпня 2018 року святкувала день міста Рогатина в парку.

«Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння не контролювала своїх дій, лаялася, тому до неї підійшли поліцейські і відвели її в напрямку Рогатинського відділення поліції. Перед входом до приміщення Рогатинського відділення поліції вона вкусила поліцейського за пальці лівої руки. У вчиненому щиро розкаюється, засуджує свою поведінку, просить вибачення у потерпілого. Просить суворо її не карати», – йдеться у рішенні суду.

За висновком, Державної установа «Центр пробації» в Івано-Франківській області виправлення жінки можливе без ізоляції від суспільства.

Суд визнав жінку винною та призначив їй покарання у виді позбавлення волі на один рік. Однак, звільнив її від відбування покарання з випробуванням із іспитовим строком на один рік.