facebook

Трьох українок намагались вивезти до ЄС у сексуальне рабство ( ВІДЕО)

Державна прикордонна служба у взаємодії з іншими правоохоронними органами затримала у автомобільному пункті пропуску “Ягодин” двох злочинців, які намагались вивезти до країни ЄС для сексуальної експлуатації трьох українок.

Про це повідомляє прес-службаМіністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що даними особами є громадянин України – організатор злочинної діяльності та його спільник – громадянин Вірменії, який мав посвідку на постійне проживання в Німеччині.

 

“У поле зору оперативних підрозділів один з зловмисників потрапив ще влітку минулого року. В ході оперативної розробки було задокументовано декілька фактів підготовки до здійснення злочинної діяльності та встановлено коло причетних осіб”, – йдеться у повідомленні.

 

У МВС розповіли, що зловмисники, користуючись уразливим станом потерпілих, обіцяли влаштувати дівчат на нібито легальну роботу в Німеччині, а насправді шляхом обману, заганяли жертв в боргову кабалу для подальшої сексуальної експлуатації.

Повідомляється, що наразі зловмисники затримані за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України, їм буде оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 ККУ (Торгівля людьми), санкція якої передбачає позбавлення волі строком від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Мітки: ,

Залишити відгук