Тисячі іванофранківців підписались за безкоштовне тестування педагогів на COVID-19

Волонтери «Європейської Солідарності» в Івано-Франківську зібрали тисячі підписів під зверненням до міського голови з вимогою виділити кошти на організацію безкоштовного тестування вчителів та вихователів на COVID-19.

Інформує Фіртка

Минулого тижня звернення щодо забезпечення безкоштовного тестування на коронавірус педагогів міста прийняла сесія Івано-Франківської міської ради.

«Враховуючи сьогоднішню ситуацію — що Івано-Франківськ вже другий тиждень у червоній зоні, і міська влада все ж таки вирішила відкрити школи і розпочати навчальний рік, ми просто вимагаємо, аби вчителів безкоштовно протестували. Ми маємо думати про безпеку вчителів, про здоров’я їхніх сімей та здоров’я наших дітей», – сказав голова фракції «Європейська Солідарності» в Івано-Франківській міськраді Петро Шкутяк.

Вчителька молодших класів ліцею №1 Наталія Щукіна пояснює, що заклад готовий до початку навчального року, і вчителі готові дотримуватися рекомендацій МОЗ: масковий режим,  антисептики, коловий рух по школі,  щоб педагоги не сходилися з учнями.

Втім дотримання вчителями рекомендацій МОЗ і організація навчального процесу у школі не є панацеєю від коронавірусу. Вчителька вважає, що постійне тестування вчителів необхідне для захисту педагогів та дітей від вірусу.

«Ми, як учителі, багато спілкуємося з дітьми, з  їхніми батьками. Маємо бути впевнені, що ми здорові, тому нас треба тестувати обов’язково», – зазначає Наталія Щукіна.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: