У Франківську облаштують Центр альтернативної медицини для дітей

В Івано-Франківську за грантові кошти облаштують Центр альтернативної медицини для дітей, які мають захворювання опорно-рухового апарату та центральної нервової системи за проєктом «АЛЬТЕРА».

Проєкт фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства, пише Фіртка з посиланням на сайт міського голови.

Загальна сума проєкту складає 1 611 760,20 євро, з яких сума для міста Івано-Франківська – 353 400,00 євро.

Партнери проєкту:

  • Головний бенефіціар – Рада повіту Марамуреш (Румунія);
  • Бенефіціар 1 – Головне управління соціальної допомоги та захисту дітей Марамурешу (Румунія);
  • Бенефіціар 2 – Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (Україна).

Новий проєкт презентував начальник управління інвестиційної політики Ігор Попадюк. І зауважив, що на підготовку проєктної заявки пішло три роки.

«Наша команда виграла ще 11 мільйонів гривень для Центральної міської дитячої лікарні, що на вул.Чорновола,44. Тепер у місті буде центр альтернативної медицини для дітей, які мають захворювання опорно-рухового апарату та центральної нервової системи», – розповідає Ігор Попадюк.

Реалізація проєкту передбачає здійснення ремонтних робіт спортивного залу, холу та кабінетів для реабілітації. А також закупівлю необхідного реабілітаційного обладнання (електроенцефалограф, електронейроміограф, ортопедичний пристрій MOTOmed дитячий для ніг і рук, пристрій ортопедичний CAT II, пристрій ортопедичний ZEBRA INVENTO, МОТОмед Граціле12, пристрій ортопедичний NOOK, пристрій ортопедичний DALMATIAN INVENTO, реабілітаційна система «Павук», кабіна для кінезотерапії, пристрій АКТИВАЛ, роллер для дітей з ДЦП «Курс», роллер для дітей з ДЦП «Еней»).

«В нашій дитячій лікарні зараз 220 дітей до 3-х років на обліку в катамнестичному кабінеті. Це дуже чудово, що з’явиться новий пакет для надання допомоги. Адже в нашій лікарні чудесні реабілітологи, логопеди та всі спеціалісти з величезним і зокрема закордонним досвідом. Ми маємо кадровий потенціал, але тепер ми матимемо й можливість його реалізувати. Завдяки реалізації цього проєкту, наша лікарня стане дійсно європейською”, – розповідає директорка міської дитячої клінічної лікарні Ольга Бойчук.

Проєктом передбачено також проведення тренінгів для лікарів та медичного персоналу та обмін досвідом з Європейськими партнерами. А для доступу пацієнтів з обмеженими можливостями та супроводжуючих осіб до кабінетів та спортивного залу лікарню буде обладнано електричною підіймальною платформою.

Нагадаємо, у Франківську дитяча лікарня отримала майже 17 000 гривень благодійної допомоги.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: