У Франківську сотні житлових будинків та три лікарні залишилися без газу і тепла

Вчора, 29 жовтня, з 19.00 год почали масово надходити дзвінки від мешканців Івано-Франківська про відсутність газопостачання по вулиці Мазепи, Дорошенка та в селі Крихівці.

Про це йдеться у повідомленні Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише Фіртка.

Причина відсутності газопостачання встановлюється, але найімовірніше, що невідомі особи перекрили одну із засувок на розподільчому газопроводі середнього тиску.

За інформацією чергового ДМП “Івано-Франківськ ТКЕ” у зв’язку з пониженням тиску в системі газопроводів:

– з 19:20 год призупинено роботу трьох котелень на території м. Івано-Франківськ по вул. Дорошенка 28 А (77 житлових будинків, ЗОШ №9, ДНЗ №23), вул. Коновальця 132 (Івано-Франківська ОДКЛ – хворих 262 дитини, 85 мам, 68 персоналу), с. Крихівці (1 ЗОШ та 1 адміністративна будівля);

– з 21.30 год призупинено роботу двох котелень по вул. Шевченка (два житлових будинки) та вул. Мазепи 114 (шість житлових будинків, Івано-Франківська ЦМКЛ – 381 хворий та 64 персоналу, Івано-Франківський обласний кардіодиспансер – 46 хворих та 22 персоналу);

– з 00.30 год. 30.10.2020 припинено роботу двох котелень по вул. Мазепи, 142 (два житлових будинки, Івано-Франківський фізкультурний коледж та Івано-Франківський базовий медичний коледж), вул. Чорновола 130 “Івано-франківський ліцей імені В’ячеслава Чорновола (23 дитини та двох дорослих).

Всього припинено роботу семи котелень, без теплопостачання 87 багатоквартирних житлових будинків, три лікувальних заклади (689 хворих), шість навчальних закладів та 1 адмінбудівля.

За інформацією АТ “Івано-Франківськгаз” першочергово станом на 01:00 год 30 жовтня відновлено подачу газу до котелень, як обслуговують лікувальні, навчальні заклади та соціально важливих об’єктів міста (ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат»).

За інформацією ДМП “Івано-Франківськ ТКЕ” станом на 03:00 год 30 жовтня відновлено роботу відключених 7 котелень та подано гарячу воду до систем опалення.

Бригади Івано-Франківського відділення АТ “Івано-Франківськгаз” здійснюють заходи з підготовки об’єктів систем газопостачання до пуску газу. Відновлення газопостачання побутовим споживачам села Крихівці та південно-західної частини Івано-Франківська розпочнеться з 08.00 год.

Нагадаємо, надійшло близько 700 заявок від франківців: в Теплокомуненерго розповіли, де та чому досі немає тепла.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: