У Франківську власники собак протестують проти масового отруєння тварин

Сьогодні, 13 жовтня в Івано-Франківську під стінами адмінбудинку відбулась акція “За безпеку тварин в Івано-Франківську”.

Активісти вимагають знайти винних в масовому отруєнні собак, пише Типовий Франківськ.

“Ми спостерігаємо, що у місті масово отруюють собак. Все розпочалось з району озера, парку, а це поблизу шкіл. Люди зібралися тут з вимогою знайти винних в цій ситуації. Ми намагаємося зв’язатися з усіма аптеками, де могли купи таблетки від яких  отруїлися собаки. Зараз зарано щось казати, але коло звужується. Ще дивує ситуація звідки на Чорновола взяла лисиця”,- розповідає депутат міської ради Андріан Волгін.

В Івано-Франківську вже отруїли понад 40 собак.

“Це купляється препарат від туберкульозу, який продається за рецептом. Така ситуація була минулого року. Ми зверталися не раз, нам вже надоїло  мовчати”,- каже представниця групи “Вірне серце” Вікторія Тимків.

Додамо, що волонтери виявили, хто ймовірно купляв отруту в аптеках містах.

“У нас вже немає де ставити тварин. Зараз в притулку “Дім Сірка” є понад 300 тварин, а в цьому комунальному притулку вже 70 тварин. Вони всі переповнені. Щороку йде “труйка” собак”,- каже волонтерка притулку для тварин “Дім Сірка” Наталя Когут.

Як розповідає власниця отруєної собаки, вони гуляли в день марафону в парку.

“Собака породи золотистий ретривер падає в конвульсії. Зараз ветеринари намагаються врятувати її. Вона знаходиться в реанімаційному відділені, у дуже важкому стані”,- говорить франківчанка Ірина.

Активісти з заступником міського голови Миколою Вітенком домовилися зібрати нараду о 16.30 з міським головою Русланом Марцінківим, представниками поліції та Муніципальною інспекцією щодо вирішення проблеми із отруєнням собак.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: