facebook

У Івано-Франківську працівниця Укрпошти нагрубіянила клієнтам

У Франківську уже не вперше люди скаржаться на ставлення працівників Укрпошти. Іванна Куніцька  повідомила про свій досвід спілкування з людьми, які працюють на Укрпошті.

Інформує Правда.Іф

Картинки по запросу укрпошта фраківськ

 

Укрпошта, відділення 76006…Сьогодні стала свідком такої ситуації: я одержую посилку (претензій до цього працівника немає), поруч чоловік одержує пенсію: працівник каже: дайте 1 грн, клієнт відповідає, що немає, працівник – і я немаю, клієнт – то що робити, відповідь працівника ПЛЮВАТИ ТА ЛОВИТИ!!! І вичитала мораль чому він не має гривні. Я стала на захист клієнта і почула на свою адресу: ЩО Я ХОЧУ ЗАРВАТИ!!!

АУУУУ!!! УКРПОШТА!!! МОЖЕ ПОРА ПРАЦІВНИКІВ відправити на курси спілкування з клієнтами!!!

При виході Наруліна підійшла до працівника, що видавав посилку дізнатись моє прізвище!!! Певно в чорний список занесли”, – написала жінка.

Da Na Da Na: На цьому відділенні постійно хамлять, сама неодноразово була свідком. Практично всі працівники невиховані хами(.

Bohdan Vagylevych: Мав схожу ситуацію в Крихівцях, зробив зауваження, що видавати здачу – це їхній обов’язок, вислухав від неадекватної жінки купу маразму, після чого запитав чи є у них на відділенні керівник….драматична пауза – неадекватна і є керівник!

Natalia Kabliuk Я теж мала мільйон проблем з цим відділенням. Рекомендую залишати офіційні скарги 0 800 300 545. Це єдине, що дієво. Мені листоноша з того відділення сказала, що я коза драна і приходила на розборки до мене в студію)))))).

Galina Shyjn: Ооо, знаю цю пошту, приходиться ходити деколи туди…. Мені теж там нахамили. Почула від працівниці: – ” дивись, дивись, вона навіть не знає де підписувати….”
20.08. 2019р. Між 11 і 12 год я була на укрпошті що на Симоненка 1.
Я шокована хамовитим персоналом!!! Ніколи в житті скарги не писала. Забирала міжнарожну посилку, там сиділа старша тьотка без бейджика яка мені нахамила на підвищеному тоні, і так постійно…. Вона ще сказала, що вони не обслуговують Європейську 2 , коли моя посилка оплачена. Ідіть на Вовчинецьку говорила вона мені. Це якийсь жах , зіпсувала тоді настрій на весь день. На новій пошті всі ввічливі, усміхаються, а тут якийсь старченський маразм….

Мітки: